Awomax

Sprzątany z pasją

AXONA- Strona główna Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

Jeśli masz kłopot w związku z nienależytym utrzymaniem czystości w zarządzanym przez Ciebie osiedlu i jeśli stanowi to dla Ciebie problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić, a jednocześnie nie chcesz za to płacić więcej niż to konieczne....……..jesteśmy firmą, której szukasz!

Wyrastające przez ostatnie lata jak grzyby po deszczu nowe budynki mieszkalne tworzące większe i mniejsze osiedla mieszkaniowe skłoniły nas do rozszerzenia działalności w tym kierunku. Systematycznie powiększające się grono zadowolonych klientów pozwala nam sądzić, iż był to dobry wybór.

Swoja ofertę kierujemy przede wszystkim do firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, zarządów wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, developerów oraz administratorów i zarządców nieruchomości.

Niewiele jest profesjonalnych firm, z dużym zapleczem oraz bogatym doświadczeniem zdobytym na rynku sprzątania osiedli mieszkaniowych. Większość są to małe firmy rodzinne, dla których sprzątanie osiedli mieszkaniowych stanowi jedyne źródło utrzymania. Pracują w nich osoby przypadkowo związane z zawodem „pracownika utrzymania czystości”. Metoda działania takich firm jest prosta, zdobyć klienta bez względu na cenę, a potem jakoś to będzie. Konsekwencją takich działań jest zerwanie kontraktu przez zleceniodawcę.

AXONA jest dla Państwa alternatywą. Podstawą rzetelnego i profesjonalnego utrzymania czystości w osiedlach mieszkaniowych jest personel, a konkretnie przeszkolony i doświadczony personel, którego praca bezpośrednio przekłada się na jakość usług.

Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy w „docelowym miejscu” przechodzą serię szkoleń w zakresie metod i technologii sprzątania, stosowanych środków chemicznych, obsługi maszyn i urządzeń oraz obowiązkowo dwu tygodniowy staż pracy na innym osiedlu mieszkaniowym pod nadzorem doświadczonego pracownika. Dopiero tak przygotowany pracownik może samodzielnie wykonywać usługę na rzecz naszego klienta. Dodatkowo, aby w pełni zaspokoić oczekiwania właścicieli co do jakości świadczonych usług, każde osiedle mieszkaniowe, czy każdy pojedynczy blok mieszkalny ma swojego „opiekuna” w postaci kierownika obiektu. Osoba ta oprócz bezpośredniego nadzoru i kontroli nad pracownikami , zapewnieniem ciągłości dostaw środków chemicznych jest odpowiedzialna również prawidłową realizację umowy oraz za kontakty z zarządem lub administratorem osiedla.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przygotowując ofertę na sprzątanie osiedla mieszkaniowego bierzemy pod uwagę jego specyfikę tj. wielkość terenu zewnętrznego w rozbiciu na powierzchnię utwardzoną i teren zielony oraz ilość wewnętrznej powierzchni wspólnej podlegającej sprzątaniu łącznie z garażem podziemnym. Na tej podstawie proponujemy optymalny zakres prac, częstotliwość i czas wykonywania usługi dostosowany do potrzeb nieruchomości oraz wysokości przeznaczonego na ten cel budżetu. Ponadto przed rozpoczęciem współpracy dla każdego obiektu dobierane są odpowiednie środki chemiczne, które będą najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla czyszczonych powierzchni. Stosujemy wyłącznie w pełni ekologiczne środki, które posiadają atesty Państwowego zakładu Higieny i całkowicie ulegają biodegradacji. Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak TASKI, HENKEL, WETROK, VOIGT, czy ECOLAB.

Zapraszamy do współpracy!
 

Nasi klienci