Awomax

Sprzątany z pasją

AXONA - Strona główna Pozostałe usługi

Pozostałe usługi

Oprócz podstawowych usług związanych z utrzymaniem czystości świadczymy szereg usług dodatkowych, do których należą między innymi:

- serwis dzienny – usługa ta polega na oddaniu do dyspozycji klienta osoby na określoną liczbę godzin dziennie, której zadaniem jest bieżące utrzymanie czystości w toaletach, pomieszczeniach socjalnych, reagowanie na nie przewidziane sytuacje np. rozlana na wykładzinie kawa, sok, uzupełnianie środków sanitarno – higienicznych w toaletach, sprzątanie po zebraniach, konferencjach, podawanie kawy itp.

- pranie tapicerki meblowej – w każdej firmie niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności znajdują się meble, które są tapicerowane. Doświadczenie pokazuje nam, iż aby wyglądały czysto i świeżo niezbędne jest upranie ich minimum jeden raz w roku. Zakres usługi to pranie krzeseł biurowych, krzeseł konferencyjnych, foteli, kanap.

- doczyszczanie obiektów po budowach, remontach – zakres prac obejmuje mycie okien, czyszczenie drzwi, futryn, grzejników, maszynowe czyszczenie podłóg twardych (kamień, gres, terakota), pranie powierzchni pokrytych wykładziną dywanową, czyszczenie glazury, czyszczenie armatury, czyszczenie mebli i urządzeń kuchennych.

- maszynowe mycie garaży podziemnych – zakres prac obejmuje zamiecenie posadzki garażowej i umycie jej specjalną maszyną szorująco – zbierającą z dużym dociskiem do podłoża i dodatkiem specjalistycznej chemii. Posadzka garażu powinna być gładka i równa np. beton zatarty na gładko, żywica itp. W przypadku garaży wyłożonych kostką istnieje możliwość umycia za pomocą urządzenia ciśnieniowego typu Karcher.

- sprzątanie po imprezach masowych – usługa polega na posprzątaniu terenu zewnętrznego po wszelkiego rodzaju koncertach, festynach, zawodach, meczach, w zakres której wchodzi zbieranie wszelkiego rodzaju śmieci, ich segregacja oraz podstawienie kontenera.

- sprzątanie mieszkań i domów – usługa polega na wynajęciu jednej, dwóch lub więcej osób na 4 bądź 8 godzin podczas których, będą one sprzątały mieszkanie lub dom. Zakres prac obejmuje sprzątanie posadzek, mebli, okien, parapetów, drzwi, futryn, armatury itp. Zapewniamy również środki chemiczne niezbędne do wykonania usługi.

- mycie okien – czysta i zadbana elewacja jest wizytówką każdego budynku. Usługi mycia okien i elewacji świadczymy dla firm, instytucji jak i klientów indywidualnych. Zakres prac obejmuje mycie okien tradycyjnych (rozkręcanych), jak i nowoczesnych systemów aluminiowych czy plastikowych. Zajmujemy się również myciem elewacji przy użyciu metod tradycyjnych jak i technik alpinistycznych.
 

Nasi klienci