Awomax

Sprzątany z pasją

AXONA - Strona główna Sprzątanie powierzchni biurowych

Sprzątanie biur, powierzchni biurowych

Wymagania stawiane dziś przed firmami sprzątającymi powierzchnie biurowe są niezwykle wysokie i tylko nieliczni mogą im sprostać. Nasze wieloletnie doświadczenie, codzienna praca poparta licznym gronem zadowolonych klientów, z pewnością pomogą Państwu w wyborze firmy sprzątającej.

sprzątanie biurPodstawą rzetelnego i profesjonalnego utrzymania czystości w obiektach biurowych jest personel, a konkretnie przeszkolony i doświadczony personel, którego praca bezpośrednio przekłada się na jakość usług. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy w „docelowym miejscu” przechodzą serię szkoleń w zakresie metod i technologii sprzątania, stosowanych środków chemicznych, obsługi maszyn i urządzeń oraz obowiązkowo dwu tygodniowy staż pracy w innym obiekcie biurowym pod nadzorem doświadczonego pracownika. Dopiero tak przygotowany pracownik może samodzielnie wykonywać usługę na rzecz naszego klienta. Dodatkowo, aby w pełni zaspokoić oczekiwania, co do jakości świadczonych usług, każdy obiekt ma swojego „opiekuna” w postaci kierownika. Osoba ta oprócz bezpośredniego nadzoru i kontroli nad pracownikami, zapewnieniem ciągłości dostaw środków sanitarno - higienicznych jest odpowiedzialna również za prawidłową realizację kontraktu oraz kontakt z administracją obiektu.

sprzątanie biur w warszawieDo każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przygotowując ofertę na sprzątanie biur, powierzchni biurowych bierzemy pod uwagę optymalny zakres prac, częstotliwość i czas wykonania usługi dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu. Ponadto przed rozpoczęciem współpracy dla każdego obiektu dobierane są środki chemiczne, które będą najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla czyszczonych powierzchni. Stosujemy wyłącznie w pełni ekologiczne środki, które posiadają atesty Państwowego zakładu Higieny i całkowicie ulegają biodegradacji. Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak TASKI, HENKEL, WETROK, VOIGT, czy ECOLAB.

Zapraszamy do współpracy!
 

Nasi klienci