Awomax

Sprzątany z pasją

AXONA - Strona główna Sprzątanie powierzchni magazynowych

Sprzątanie powierzchni magazynowych

Sprzątanie powierzchni magazynowych, czy hal wysokiego składowania wymaga zaangażowania doświadczonego i przeszkolonego personelu oraz użycia odpowiednich maszyn szorująco – zbierających. Należy pamiętać, iż posadzki w tego typu obiektach są z goła inne niż w galeriach handlowych i wymagają maszyn o większym docisku i większych zbiornikach, aby uniknąć konieczności ich zbyt częstego napełniania i opróżniania. Ze względu na specyfikę tego typu obiektów (przemieszczanie się wózków widłowych, wstawianie i zestawianie z regałów palet z towarem) zaleca się sprzątanie ich poza godzinami pracy pracowników magazynu. W przypadku, gdy nie jest to możliwe, prace ze względu na bezpieczeństwo prowadzone są w miejscach, gdzie nie odbywa się ruch wózków widłowych.

AXONA posiada bogate doświadczenie w sprzątaniu magazynów i hal wysokiego składowania. Nasi pracownicy przed przystąpieniem do pracy w przechodzą serię szkoleń w zakresie metod i technologii sprzątania, stosowanych środków chemicznych, obsługi maszyn i urządzeń oraz obowiązkowo dwu tygodniowy staż pracy w innym podobnym obiekcie pod nadzorem doświadczonego pracownika. Dopiero tak przygotowany pracownik może samodzielnie wykonywać usługę na rzecz naszego klienta. Dodatkowo, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klienta co do jakości świadczonych usług, każdy obiekt ma swojego „opiekuna” w postaci kierownika obiektu. Osoba ta oprócz bezpośredniego nadzoru i kontroli nad pracownikami, zapewnieniem ciągłości dostaw środków chemicznych i środków sanitarno - higienicznych jest odpowiedzialna również za prawidłową realizację umowy oraz za kontakty z administracją obiektu.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przygotowując ofertę na sprzątanie powierzchni magazynowych bierzemy pod uwagę optymalny zakres prac, częstotliwość i czas wykonania usługi dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań oraz wysokość przeznaczonego na ten cel budżetu. Ponadto przed rozpoczęciem współpracy dla każdego obiektu dobierane są środki chemiczne, które będą najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla czyszczonych powierzchni. Stosujemy wyłącznie w pełni ekologiczne środki, które posiadają atesty Państwowego zakładu Higieny i całkowicie ulegają biodegradacji. Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak TASKI, HENKEL, WETROK, VOIGT, czy ECOLAB.

Zapraszamy do współpracy!
 

Nasi klienci